Jachty żaglowe

Marzysz o niezapomnianej przygodzie w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich? Pragniesz oderwać się od codziennych obowiązków, zrelaksować przy zachodzie słońca i wieczornych szantach? Możemy Ci w tym pomóc! Oferujemy czarter jachtów żaglowych na Mazurach. Wynajem jachtu jest szybkim i wygodnym sposobem na to, aby żeglować po pięknych, mazurskich jeziorach. Naszym Klientom oddajemy do dyspozycji jachty żaglowe różnej wielkości, więc odpowiednią dla siebie opcję znajdą zarówno pary, jak i rodziny czy grupy znajomych.

Dokładamy wszelkich starań, aby znajdujące się w naszej flocie jachty wyróżniały się wyjątkową jakością wykonania i bogatym wyposażeniem dodatkowym. Wszystkie nasze łodzie budowane były na specjalne zamówienie, przez co wyróżniają się na tle pozostałych łodzi pływających po Mazurskich jeziorach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nasza działalność wykracza poza sam czarter jachtów na Mazurach. Oferujemy organizację rejsów tygodniowych, weekendowych, imprezy firmowe oraz inne eventy na jachtach. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy – na Państwa życzenie szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich może popłynąć nawet kilka łódek. A może przy okazji zorganizujemy regaty? Dla nas to nie problem!

Gwarantujemy świetną zabawę i mnóstwo niezapomnianych chwil na Mazurskich jeziorach. Jachty czarterujemy na dogodnych warunkach. Nasza baza znajduje się w porcie Giżycko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i rezerwowania jachtów już teraz!